Connect with us

Haberler

İmza Günümüzde Bizlere Destek Olan Herkese Teşekkür Ediyorum

Yayınlayan

da

Şifayı Tabiaatta Aramak ve Doğada hayat var kitabımın imza gününe başta mesajlarıyla destek olan @keciorenbelediyesi06 Başkanımız @turgutaltinok06 @akparti  İstanbul milletvekili  @avserkanbayram’a ve Eski @akparti Osmaniye Milletvekili @durdumehmetkastal80’a, @jandarma  Genel komutan yard korgeneral ZaferKoc paşamız’a @gazilervakfi Genel Başkanımız @Lokman Aylar’a, @ankaraedutur Dişhekimliği Fakültesi Prof Dr Neslihan Üçüncü, @metu_odtu Önceki rektör yardımcısı değerli komşum Prof Dr @cigdem.ercelebi’ye , Kültür Bakanlığı denetçisi Komşum İsmail Aksel ve eşi Fransa Büyükelçiliğinden emekli arkadaşım@paksel , Malatyalı hayırsever iş adamı @vakkasunsal abim’e , Av Necdet Pakdil’e Ve Değerli Bürokrat @MehmetSahinAlny

Üniversite arkadaşım Ayaştan Veteriner hekim Aytekin Çalış’a Ayaş beldiyesi yazı işleri müdürü nevraçalış’a ve Kars’lı Ödüllü Kaşar üreticisi Gencay Irak’a, Kars Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesi’nde @Muratkaya’ya Değerli Arkadaşım Mine Kazancı Akbaş’a Tıbbi Biyokimya Uzmanlık öğrencim Doç Dr Ahmet Rıfat Balık Ve eşi Sağlık Bilimleri Üniversitesi Dermatoloji Dr öğr üyesi Zeynep Büşra Balık’a, @Medyabasınbirliği Federasyon Başkanı @Ibrahiyaman’a  @sankon Başkan yardımcısı @mehmet.arslan32 ’a, Manevi kardeşim @cagriyenihancer’e , SGK’dan @muratttaydogdu’ya Malatya’lı kıymetli hemşehrim @RamazanBaykara abim’e, Eski Malatya Barguzu (94-2004) yılları arasında belediye başkanlığı yapan Kenan Aydoğan’a, @beysuparkavm yönetim kurulu Başkanı @Mevlütlahraman’a Kanyon İnş ltd Başkanı @Aliözkarslı Can yoldaşım, arkadaşım @CananYalim ’a @turkuazmedya25 Satış müdürü @Doğançelik’e Kitabın grafik tasarımında emeği geçen @erdemoztop  ve @GülenayBörekçi’ye @dr_dunyasi Beysupark sorumlusu @1fatmad_ ve tüm çalışanlarına, @baselifeclub @selmacandiryilmaz’a @bitezdondurma Çay ve kekleriyle bize destek olan @baris_ric  ve @ankara.edutur öğrencisi Yan flutle bize eşlik eden @ahteriic, şifayı tabiatta arayan ve bulmak için kitabımızın imza gününe katılan tüm okuyucularıma teşekkür ediyorum. Kıymetli eşim @Ercan4406 ve Kızlarım @slakarabulut @oykukarabulutt_ @berenkarabuluttt ve öğrencilerim manevi evlatlarıma teşekkür ediyorum.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapmak İçin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler

ANKARA SAĞLIK TURİZMİ FEDERASYONU’NDAN AFRİKA ÜLKELERİYLE SAĞLIK TURİZMİNDE İŞBİRLİĞİ AÇIKLAMASI

Yayınlayan

da

Tarafından

Sanayi ve Ticaret Konfederasyonu (SANKON) kuruluşunun üyesi olan ve merkezi Ankara’da bulunan, Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu’ndan Afrika ülkeleriyle sağlık turizminde işbirliği açıklaması yapıldı.

Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu Genel Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, yönetim kurulu adına yapmış olduğu yazılı açıklamasında; “ülkemizin uyguladığı politikalar ve sağlık sektörüne yapmış olduğu yatırımlar sayesinde Türkiye, sağlık turizmi alanında son yıllarda dünyada marka haline gelmiştir. Sağlıkta verilen hizmetin kalitesi ve tedavi gören hastaların tekrar ülkemizi tercih etmesi, Türkiye’nin sağlık turizmindeki marka değerini daha da yükseltmiştir.” dedi.

Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, açıklamasında; “Afrika ülkelerinin kendi ülkelerinde gerçekleştiremedikleri tedaviler için hastalarını Avrupa veya Amerika yerine Türkiye’ye göndermesi, aynı hizmeti üçte bir maliyetle alabilmesine olanak tanıyacak, bu da Afrika hükümetlerinin bütçelerini olumlu etkileyecektir. Türkiye’nin Afrika kıtasına yapmış olduğu açılım sağlık turizmini de kapsamakta olup, Türkiye ile Afrika ülkeleri arasında sağlık turizmi alanında gelecekteki geniş iş birliğinin de temellerinin atılmasına vesile olmuştur.” dedi.

Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, açıklamasında; “Afrika ülkeleri çeşitli faktörlerin etkisiyle ciddi bulaşıcı hastalıklar başta olmak üzere önemli sağlık sorunları ile karşı karşıyadır. İşte tam da bu noktada Türkiye ile Afrika ülkeleri arasında sağlık turizminde işbirliğinin önemi ortaya çıkmaktadır. Ayrıca Türkiye, bulaşıcı hastalıkların yanında ortopedik cerrahi, kanser tedavisi, beyin cerrahisi, kalp cerrahisi ve organ nakli gibi alanlarda da gelişmiş teknolojisi, bilgi birikimi ve eğitimli kadrosuyla Afrika ülkelerinin sağlık turizmi alanında ülkemiz ile işbirliği yapmasının önünü açmaktadır.” dedi.

Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, açıklamasının devamında; “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın, ülkemizde sağlık sektörüne yapmış olduğu yatırımlar ve “Afrika’ya Açılım Politikası” sonucunda sağlık turizmi alanında Türkiye, Afrika ülkeleri için bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu, 2024 yılında Afrika Kıtasında bulunan 54 devlet arasında sağlık turizmine katkı sağlamak amacıyla, Türkiye Cumhuriyetinin de destek ve katkılarıyla, Afrika Devletleri Ankara Büyükelçilikleri işbirliği ile sağlık turizmi alanında on-line ve fiziki olarak iş forumu ve konferansları yapacak, sağlık sektöründeki Türk şirketleriyle birlikte Afrika ülkelerine kalabalık heyetlerle ziyaretler gerçekleştirecek ve bu ülkelerle ikili anlaşmalar yapacaktır.” dedi.

Okumaya Devam Et

Haberler

Limonotu’nun Faydalarını Birebir Açıkladık

Yayınlayan

da

Tarafından

https://twitter.com/abkarabulut/status/1777016787449553255

Okumaya Devam Et

Haberler

Neşe Berber ile Sağlık, Akademi ve Milli Yerli Üretim Konuları Hakkında Konuştuk

Yayınlayan

da

Tarafından

https://twitter.com/abkarabulut/status/1777044993758154875

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un Resmi Web Sayfasıdır.