Connect with us

Haberler

İklim Bilim Kadın Toplantısına Katıldım

Yayınlayan

da

Türkiye Belediyeler Birliği ve Maltepe Üniversitesi @MaltepeEdu  ev sahipliğinde; düzenlenen kadın rektörlerimizle birlikte “Cumhuriyetin 100. Yılında Yerel Yönetimler ve Kadın Liderler, Çevre ve Kültür Politikaları: Akademi Buluşmaları Kapanış Toplantısı”na katıldık.  Toplantiya Nevşehir Milletvekilimiz ve Milliyetçi Hareket Partisi (@MHP_Bilgi) Genel Baskan yardimcisi Nevşehir üniversitesi Kurucu Rektörü ve Nevşehir Milletvekili @PrfDrFilizKilic @SancaktepeBeltr  Belediye Baskani @SeymaDgc  ve çok sayıda Kadın Rektör ve akademisyen ile sektör temsilcisi katıldı. “Dijitalleşme ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği: UNESCO Raporu”, “İklim Değişikliği ve Yenilenebilir Enerji”, “Sürdürülebilir Tarım: Topraksız Tarım Modeli”, “İklim Krizinde Yeşil Ekonominin ve Kadın Girişimciliğinin Rolü”, “Ekolojik Kozmetik Üretimde Bir Kadın Girişimcinin Yolculuğu”, “Yeni Nesil Teknolojilerle İnsan Sağlığını Sürdürülebilir Bir Geleceğe Taşımak” ve “Kent Tarımı” sunumlarını birbirinden değerli Rektör ve Akademisyenlerin sunumlari gerceklesti. Başkangıcını ilk defa @IWF  Mecliste 100 kadın Lider ödülü ile başlayan toplantının ilk ev sahipliğini @MustafaSentop Başkanımızın ev sahipliğinde yaptığı; ve sonuç bildirgesinin de okunduğu Bu onemli toplantının gerçekleşmesinde emeği geçen Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın @FatmaSahin @TBB Birliği ve @MaltepeEduTr Üniversitesine emeklerinden dolayı Rektör Prof Dr @edibesozen hocamıza ve ekibine sonsuz teşekkürler

Okumaya Devam Et
Yorum Yapmak İçin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler

Limonotu’nun Faydalarını Birebir Açıkladık

Yayınlayan

da

Tarafından

https://twitter.com/abkarabulut/status/1777016787449553255

Okumaya Devam Et

Haberler

Neşe Berber ile Sağlık, Akademi ve Milli Yerli Üretim Konuları Hakkında Konuştuk

Yayınlayan

da

Tarafından

Okumaya Devam Et

Haberler

Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı Ankara’da Yapılacak

Yayınlayan

da

Tarafından

İHA- Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu, dünya devletlerinin Ankara büyükelçilikleri iş birliğiyle Ankara’da “Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı” yapacak.

Sağlık Turizmi Konferansı hakkında bilgi veren Sağlık Turizmi Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı” hakkında bilgi verdi. Karabulut, “SANKON ve Türk Hükümetinin destek ve katkılarıyla, dünya devletlerinin Ankara Büyükelçilikleri işbirliğiyle, Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu olarak Ankara’da Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı yapacağız. Afrika, Avrupa, Arap Yarımadası, Asya, Latin Amerika ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere dünya devletiyle sağlık turizmi konferansları yapmaya başladık. Sağlık turizmi alanındaki çalışmalarımıza bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Haberin yayınlandığı platformlar: 

  1. https://www.etikhaber.com/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak

  2. https://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak-72205534

  3. https://www.turkgun.com/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un Resmi Web Sayfasıdır.