Connect with us

Haberler

Medya Basın Federasyonu’ndan Prof. Dr. Karabulut’a ödül

Yayınlayan

da

Medya Basın Federasyonu’nun düzenlediği 5. Geleneksel Medya Ödülleri töreninde Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’a ‘Yılın Bilim İnsanı’ ödülü verildi.

Medya Basın Federasyonu’nun 5. Geleneksel Medya Ödülleri, Ankara’da düzenlenen törenle sahiplerini buldu. Medya Basın Federasyonu Yönetim Kurulu ve değerlendirme ekibinin yazılı ve görsel medya kuruluşlarının yayınlarını temel alarak gerçekleştirdiği ödül töreninde, gayretli çalışmaları, örnek mücadelesi ile başarılara imza atan ve kamuoyunun takdirini kazanmış siyasetçi, bürokrat, televizyon ve sanat dünyası, iş adamı ve sivil toplum kuruluşları ödüllendirildi.

Törende bilimsel çalışmalarından dolayı ‘Yılın Bilim İnsanı’ ödülüne Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut layık görüldü. Ödülünü alan Karabulut, “Medya Basın Federasyonu’nun şahsıma layık gördüğü, bilimsel çalışmalardan dolayı Yılın Bilim İnsanı ödülünü aldım. Aynı zamanda rahmetli Güldal Akşit bakanımıza atfen eşi Malatya Eğitim Vakfı Ankara Başkanımız Haluk Akşit’e de verilen onur ödülünden dolayı duygulandık” dedi.

Konuşmasında İsrail’in Filistin’de sivillere yönelik gerçekleştirdiği katliama da tepkisini dile getiren Karabulut, “İsrail’in Gazze’de yaşattıkları katliam insanlıkla bağdaşmayan açıkça bir soykırımdır. Şu anda dünyanın bu saldırıya sessiz kalması açıkça bir insanlık suçuna, çocukların da bulunduğu binlerce sivilin katledilmesine göz yummaktır. Filistin’e yapılan bu insanlık dışı saldırı biran önce sonlandırılmalıdır” diye konuştu.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapmak İçin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler

Limonotu’nun Faydalarını Birebir Açıkladık

Yayınlayan

da

Tarafından

Okumaya Devam Et

Haberler

Neşe Berber ile Sağlık, Akademi ve Milli Yerli Üretim Konuları Hakkında Konuştuk

Yayınlayan

da

Tarafından

Okumaya Devam Et

Haberler

Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı Ankara’da Yapılacak

Yayınlayan

da

Tarafından

İHA- Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu, dünya devletlerinin Ankara büyükelçilikleri iş birliğiyle Ankara’da “Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı” yapacak.

Sağlık Turizmi Konferansı hakkında bilgi veren Sağlık Turizmi Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı” hakkında bilgi verdi. Karabulut, “SANKON ve Türk Hükümetinin destek ve katkılarıyla, dünya devletlerinin Ankara Büyükelçilikleri işbirliğiyle, Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu olarak Ankara’da Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı yapacağız. Afrika, Avrupa, Arap Yarımadası, Asya, Latin Amerika ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere dünya devletiyle sağlık turizmi konferansları yapmaya başladık. Sağlık turizmi alanındaki çalışmalarımıza bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Haberin yayınlandığı platformlar: 

  1. https://www.etikhaber.com/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak

  2. https://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak-72205534

  3. https://www.turkgun.com/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un Resmi Web Sayfasıdır.