Connect with us

Haberler

Muhammet Mirza’dan Sevindirici Haber… Tam Teşekküllü Hastaneye Nakledildi

Yayınlayan

da

Malatya’da yaşayan 16 yaşındaki Muhammet Mirza Kuzu Ağustos ayında yaşanan 5.3’lük depremden korkarak krize girdi. Dili boğazına kaçtı ve belli bir süre beyni oksijensiz kaldığı için Genç Muhammet felç oldu ve vücut fonksiyonlarını kaybetti. Tedavisi için Gaziantep’e sevk edilen Genç, 3 aya yakın tedavi görmesine rağmen fazla bir iyileşme sağlanamadı. Baba Hacı Kuzu’nun dediğine göre oğlu Muhammet’in İstanbul yada Ankara’da tam teşekküllü bir hastanede tedavi edilmesi gerekiyordu.

Maddi ve manevi olarak zor durumda olan ve geçimini inşaat işiyle sağlayan baba Hacı Kuzu’nun uzun süren çığlığı sonuç getirdi. Muhammet, Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut’un devreye girmesiyle Ankara’da tam teşekküllü Bilkent Şehir Hastanesine sevk edildi.

Daha önce oğlunun her geçen iyileşme sağlayamadığı için oldukça üzgün olduğunu belirten acılı baba, çocuğunun Ankara’ya sevki konusunda oldukça mutlu olduğunu kaydederek. İlk fizik tedaviye başladığını bu konuda Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Prof. Dr. Karabulut’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür etti.

Okumaya Devam Et
Yorum Yapmak İçin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haberler

Limonotu’nun Faydalarını Birebir Açıkladık

Yayınlayan

da

Tarafından

https://twitter.com/abkarabulut/status/1777016787449553255

Okumaya Devam Et

Haberler

Neşe Berber ile Sağlık, Akademi ve Milli Yerli Üretim Konuları Hakkında Konuştuk

Yayınlayan

da

Tarafından

Okumaya Devam Et

Haberler

Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı Ankara’da Yapılacak

Yayınlayan

da

Tarafından

İHA- Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu, dünya devletlerinin Ankara büyükelçilikleri iş birliğiyle Ankara’da “Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı” yapacak.

Sağlık Turizmi Konferansı hakkında bilgi veren Sağlık Turizmi Federasyonu Başkanı Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut, “Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı” hakkında bilgi verdi. Karabulut, “SANKON ve Türk Hükümetinin destek ve katkılarıyla, dünya devletlerinin Ankara Büyükelçilikleri işbirliğiyle, Ankara Sağlık Turizmi Federasyonu olarak Ankara’da Uluslararası Sağlık Turizmi Konferansı yapacağız. Afrika, Avrupa, Arap Yarımadası, Asya, Latin Amerika ülkeleri ve Türk Cumhuriyetleri başta olmak üzere dünya devletiyle sağlık turizmi konferansları yapmaya başladık. Sağlık turizmi alanındaki çalışmalarımıza bundan sonraki süreçte de aynı kararlılıkla devam edeceğiz” dedi.

Haberin yayınlandığı platformlar: 

  1. https://www.etikhaber.com/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak

  2. https://www.iha.com.tr/ankara-haberleri/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak-72205534

  3. https://www.turkgun.com/uluslararasi-saglik-turizmi-konferansi-ankarada-yapilacak

Okumaya Devam Et

Trendler

Copyright © 2023 Prof. Dr. Aysun Bay Karabulut'un Resmi Web Sayfasıdır.